Kamila logo

Klimatyzatory Bosch – dobre samopoczucie zależy od powietrza

Klimatyzacja - komfort czystego powietrza w Twoim domu

Bosch klimatyzacjaMarka Bosch od 130 lat jest pionierem również w zakresie techniki grzewczej. Jest to również pierwsza firma przemysłowa na świecie, która ograniczyła emisje CO2 do zera i można powiedzieć, że jest neutralna dla klimatu. Nowoczesne rozwiązania zastosowane są także w produktach tej marki.

Jeśli zależy Ci na zapewnieniu zdrowia swojej rodzinie, a także na tym, by regulować temperaturę w domu, to klimatyzatory z funkcją split są zdecydowanie dla Ciebie. Poprawę powietrza zapewnią odpowiednie filtry, które usuwają mikroby i inne niepożądane substancje, które znajdują się w powietrzu.

Wybór odpowiedniego urządzenia jest zdeterminowany kilkoma czynnikami. Pierwszym z nich jest zakres działania klimatyzatora – czy klimatyzowane ma być jedno, czy klika pomieszczeń. Następnym czynnikiem jest sama ich powierzchnia, zależy od tego moc, a także lokalizacja jednostek wewnętrznych i zewnętrznych. Istotnym jest również czas nasłonecznienia pokoju oraz średnia temperatura obszaru. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego urządzenia biorąc pod uwagę indywidulane potrzeby dla Państwa domu.

 

Zrzut_ekranu_2023-10-10_223226.png

Lepsza jakość powietrza.

W zależności od rodzaju samego filtru, który znajduje się wewnątrz urządzenia klimatyzacyjnego, istnieje możliwość oczyszczania powietrza na różne sposoby i w różnym stopniu. Już samo zastosowanie klimatyzatora daje gwarancję stałej wymiany powietrza, co zmniejsza ryzyko przenoszenia chorób zakaźnych. Urządzenia klimatyzacyjne zapewniają zdrowszy klimat w domu nie tylko przez optymalizację temperatury i nawilżenie powietrza w pomieszczeniach, ale umożliwiając właśnie jego wymianę i filtrowanie oraz redukcję mikrocząstek, co ułatwia higienę dróg oddechowych. Dzięki tym korzyściom urządzenia klimatyzacyjne są idealne dla osób cierpiących na alergię.

 

Jaki klimatyzator jest odpowiedni do mojego domu?

Zrzut ekranu 2023 10 10 223305Klimatyzatory do domu można podzielić na wersje mobilne i stacjonarne:

          • jednostki Single Split – urządzenie składa się z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, w której zachodzą te najbardziej hałaśliwe procesy (zmniejsza to poziom hałasu klimatyzatora w domu)
          • jednostki Multi Split – jedna jednostka ma możliwość podłączenia do kliku jednostek wewnętrznych, co daje możliwość na indywidulane chłodzenie wielu miejsc za pomocą tego samego układu.

 Istotna jest również moc urządzenia. Powinna być ona dobrano do wielkości pomieszczenia tak, by nie była zbyt mała, ale również by nie była znacznie wyższa. Zbyt mała moc nie zagwarantuje odpowiedniej temperatury, a proces chłodzenia lub grzania będzie bardzo powolny. Zbyt wysoka moc klimatyzatora będzie miała wpływ na niepotrzebne zużycie energii elektrycznej.

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje klimatyzatorów, nie musicie się Państwo martwić i zastanawiać nad odpowiednim urz adzeniem, wystarczy do nas zadzwonić!

 


Termomedia.pl tel. 690 42 68 68, e-mail: info@termomedia.pl

Dostarczamy na terenie całego kraju, montujemy w regionie Kołobrzeg, Koszalin, Białogard, Gryfice