Gazowe podgrzewacze wody

  • Filtruj
Producent: Ferroli

Kołobrzeg, Koszalin, Białogard

Gazowy podgrzewacz wody KONA to niewielkie urządzenie służące do przygotowania ciepłej wody. Działa na zasadzie przepływu i nie wymaga dużej przestrzeni, jak to ma miejsce w przypadku podgrzewaczy pojemnościowych. KONA posiada zamkniętą komorę spalania i modulowany wentylator wyciągowy spalin – jego praca jest niezależna od powietrza w pomieszczeniu.

Producent: Ferroli

Kołobrzeg, Koszalin, Białogard

Gazowy podgrzewacz wody SKY ECO F to niedrogie urządzenie służące do przygotowania ciepłej wody. Działa na zasadzie przepływu i w przeciwieństwie do podgrzewaczy pojemnościowych nie wymaga dużo miejsca na montaż ani osobnego pomieszczenia technicznego.

Producent: Ferroli

Kołobrzeg, Koszalin, Białogard

Gazowy podgrzewacz wody PEGASO ECO to niedrogie urządzenie służące do przygotowania ciepłej wody. Działa na zasadzie przepływu i w przeciwieństwie do podgrzewaczy pojemnościowych, nie wymaga dużo miejsca ani osobnego pomieszczenia technicznego.

Producent: Ferroli

Kołobrzeg, Koszalin, Białogard

Gazowy podgrzewacz wody PEGASO PRO to niedrogie urządzenie służące do przygotowania ciepłej wody. Działa na zasadzie przepływu i w przeciwieństwie do podgrzewaczy pojemnościowych, nie wymaga dużo miejsca ani osobnego pomieszczenia technicznego.

Termomedia.pl tel. 690 42 68 68, e-mail: info@termomedia.pl

Dostarczamy na terenie całego kraju, montujemy w regionie Kołobrzeg, Koszalin, Białogard, Gryfice