Moduły fotowoltaiczne

  • Filtruj
Producent: Hyundai

Kołobrzeg, Koszalin, Białogard

Mocny i doświadczony – wielki koncern Hyundai oprócz doskonałych produktów i wieloletniego doświadczenia na rynku wyróżnia prężność finansowa, która zapewnia wysokie bezpieczeństwo. 

Producent: Ja Solar

Kołobrzeg, Koszalin, Białogard

Innowacyjne produkty od jednego z 3 najlepszych światowych dostawców z rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości – dzięki produkcji z jednego źródła.

Producent: Longi

Kołobrzeg, Koszalin, Białogard

LONGi, największy na całym świecie producent ogniw monokrystalicznych i dostawca ogniw innych renomowanych producentów w branży. 

Producent: Meyer Burger

Kołobrzeg, Koszalin, Białogard

Wysokowydajne moduły nowej generacji. Made in Germany. Designed in Switzerland. Od ponad 30 lat technologia Meyer Burger kształtuje oblicze energetyki słonecznej i zapewnia czystą energię.

Producent: SolarEdge

Kołobrzeg, Koszalin, Białogard

Moduły inteligentne. Moduły fotowoltaiczne SolarEdge są zintegrowane z optymalizatorami mocy, co umożliwia szybszy montaż instalacji domowych oraz zapewnia łatwiejszą logistykę i serwisowanie.

Producent: Trina Solar

Kołobrzeg, Koszalin, Białogard

Wyznacza standardy jakości i sprawności w branży – Trina Solar pobija rekordy. Będąc jedną z pierwszych chińskich firm zajmujących się fotowoltaiką, Trina zalicza się obecnie do światowych liderów w zakresie produkcji modułów fotowoltaicznych.

Termomedia.pl tel. 690 42 68 68, e-mail: info@termomedia.pl

Dostarczamy na terenie całego kraju, montujemy w regionie Kołobrzeg, Koszalin, Białogard, Gryfice