Kamila logo

Ekosystem energetyczny SolarEdge Home

Dom z inteligentnym ekosystemem energetycznym - komplesowe rozwiązania SolarEdge

SolarEdge Home mobile 800x500

SolarEdge opracował inteligentny ekosystem energetyczny dający możliwość zarządzania wyprodukowaną energią słoneczną. Korzyści z SolarEdge Home, to między innymi zmniejszenie kosztów związanych z energią elektryczną, znacznie mniejsza zależność od sieci energetycznej oraz redukcja emisji dwutlenku węgla.

Inteligentny ekosystem energetyczny SolarEdge Home

W skład ekosystemu SolarEdge Home wchodzą optymalizatory mocy, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wykorzystać maksymalne możliwości modułów PV. W SolarEdge Home znajduje się również magazyn energii SolarEdge Battery, który oferuje najwyższą w branży wydajność, co daje możliwość uzyskania maksymalnej ilości wyprodukowanej energii. Nadmiar energii zostaje automatycznie magazynowany w celu uniknięcia strat. Samym sercem ekosystemu energetycznego SolarEdge Home, który łączy i zarządza całym systemem 24 godziny na dobę jest falownik SolarEdge Home Hub.

Serce ekosystemu energetycznego SolarEdge Home

Jedynym elementem, który potrzebny jest aby całość systemu zaprogramować, zaplanować, śledzić wydajność dla każdego modułu PV sprzętu i pomieszczenia w domu oraz zarządzać tą energią jest aplikacja mySolarEdge. Cały ekosystem rozbudować można o ładowarkę EV. Aby zminimalizować koszty ładowania w dzień można używać energii słonecznej, a w nocy energii elektrycznej na niskiej stawce. SolarEdge Home przełącza się na zasilanie awaryjne w przypadku przerw w dostawie prądu. Wszystkie elementy marki SolarEdge w domu płynnie ze sobą współpracują – od falownika po wyspecjalizowane komponenty do podgrzewania wody.

Bezpieczne rozwiązania od SolarEdge!

SolarEdge zadbało również o bezpieczeństwo, system SolarEdge Home spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania i funkcje bezpieczeństwa, które mają na celu ochronę ludzi i samej inwestycji.


Termomedia.pl tel. 690 42 68 68, e-mail: info@termomedia.pl

Dostarczamy na terenie całego kraju, montujemy w regionie Kołobrzeg, Koszalin, Białogard, Gryfice