Kamila logo

Nowa generacja pomp ciepła – Logatherm firmy Buderus

Efektywne wykorzystanie energii dla jeszcze większego komfortu

00Pompy ciepła marki Buderus. Bez względu na to, czy modernizujesz stary dom, budujesz nowy, czy też po prostu wymieniasz instalację grzewczą, wielofunkcyjna pompa ciepła Logatherm WLW196i AR / WLW196i IR jest dobrym rozwiązaniem. Fakt, iż współczynnik SCOP sięgają wartości 5,15, stanowi o tym, że system ten jest oszczędny i charakteryzuje się wysoką efektywnością przez cały rok. W wyposażeniu urządzenia są również systemy sterowania EMS Plus i moduł programowania Logamatic HMC310, dzięki czemu pompa ciepła ma możliwość podłączenia do internetu, co umożliwia obsługę przy użyciu tabletu lub smartfona. Dodatkowo aplikacja Buderus MyBuderus umożliwia łatwą obsługa instalacji grzewczej z dowolnego miejsca i w dogodnym czasie.

Logatherm WLW196i AR / WLW196i IR składają się z modułu pompy ciepła oraz modułu wewnętrznego. Dostęp do tych elementów jest łatwy a ich instalacja szybka. Buderus postarał się o dostępność różnych opcji. Każda z dostępnych mocy pomp ciepła jest dostępna z jednym z czterech przewidzianych modułów wewnętrznych. Zadbano również o unikatowy wygląd urządzeń, które są dostępne w kolorach białym lub czarnym. Wygląd modułów, to tylko jedna z zalet, każdy z nich wyposażony jest bowiem we wbudowaną grzałkę, która ma możliwość trzystopniowej regulacji. Jest to rozwiązanie stanowiące efektywne uzupełnienie pracy pompy ciepła. Moduł wewnętrzny może być również podłączony do zewnętrznego źródła ciepła.

0

Pompa Logatherm WLW196i AR / WLW196i IR pobiera energię grzewczą z powietrza. Jest ona w stanie pokryć całe zapotrzebowanie na ciepło nawet przy temperaturze zewnętrznej sięgającej do -20°C. Pompa ciepła typu powietrze – woda w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym jest przygotowana również do aktywnego chłodzenia.

Wyjątkowo ekonomiczną pracę i dużą wygodę zapewnia inwerter, który jest oparty na technologii zmiennej prędkości. Dzięki temu dostosowuje w sposób ciągły moc pompy ciepła do aktualnego zapotrzebowania instalacji grzewczej. Moduł pompy ciepła Logatherm WLW196i AR / WLW196i IR jest również bardzo lekki i kompaktowy. Jest to zasługa konstrukcji ze specjalnego tworzywa EPP z pianki, która jest zbudowana z cząstek na bazie polipropylenu nadającego się do recyklingu.

1

Tworząc pompy ciepła Logatherm WLW196i AR / WLW196i IR Buderus stworzył rozwiązania oparte na energii słonecznej i cieple z otoczenia, które przekształcają ciepło zgromadzone w powietrzu na zewnątrz w ciepło wykorzystywane do ogrzania domu i przygotowania c.w.u. Możliwość regulacji współpracy pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną oraz obserwacji przepływu energii w swoim domu, to efektywne zarządzanie energią marki Buderus z którego warto skorzystać. Cały system optymalizuje własne zużycie energii oraz zapewnia doskonałą wydajność dzięki kompleksowym rozwiązaniom jednego producenta.

Korzyści pomp ciepła Logatherm marki Buderus:

■ możliwość wyboru modułu pompy ciepła do montażu wewnętrznego

■ unikatowy wygląd urządzenia – szklany front w kolorze czarnym lub białym

■ wysoka wydajność dzięki regulacji prędkości obrotów i technologii inwerterowej

■ wygoda obsługi dzięki panelowi obsługi Logamatic HMC310

■ złącze internetowe w standardzie

■ lekka i kompaktowa budowa

■ możliwość grzania i chłodzenia

 


Termomedia.pl tel. 690 42 68 68, e-mail: info@termomedia.pl

Dostarczamy na terenie całego kraju, montujemy w regionie Kołobrzeg, Koszalin, Białogard, Gryfice