Kamila logo

Pompy ciepła Mitsubishi - technologie przyszłości

Zastosowanie najlepszych technologii dla twojego domu!

Japoński koncern Mitsubishi Heavy Industries należy do czołówki firm proponujących niestandardowe, innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie niemal we wszystkich dziedzinach techniki. Urządzenia klimatyzacyjne MHI to również symbol japońskiej niezawodności, najwyższej jakości i dbałości o środowisko.

Pompy ciepła Hydrolution

Ciepło w domu

Pompy ciepła Hydrolution marki Mitsubishi Hevy Industries to urządzenia, które zapewniają efektywność energetyczną, komfort użytkowania oraz bezawaryjną pracę przez wiele lat. Zapewniają ogrzewanie, ciepłą wodę użytkową oraz chłodzą. Istota działania pompy powietrze – woda polega na przetworzeniu energii cieplnej, która pobierana jest z otoczenia w energię na energię wykorzystywaną do ogrzewania domu i wody użytkowej.

Pompy ciepła Hydrolution dostępne są w dwóch seriach: serii All – In – One i Flexible (Split).

Seria All – In – One, to pompy ciepła w których wszystkie podzespoły zostały zintegrowane w jednym urządzeniu, które jest łatwe w montażu, a COP (w zależności modelu) osiąga wartość do 5,32. Seria Flexible daje z kolei możliwości elastycznego doboru komponentów w zależności od potrzeb użytkownika. Pompa oferuje większy zakres dostępnych mocy i czynników chłodniczych. Obie pompy zapewniają produkcję ciepła, chłodu oraz c.w.u.

Dlaczego pompa ciepła Mitsubishi Hevy Industries?

Obraz1

Pompa ciepła Q - ton

mitsubishi qtonpZespół projektantów Mitsubishi Heavy Industries opracował wyjątkową, sterowaną za pomocą panelu dotykowego pompę ciepła o maksymalnej efektywności. Została ona wyposażona w pierwszą na świecie dwustopniową sprężarkę.

Obraz2

Taka kombinacja sprężarek zapewnia najwyższą efektywność zarówno w skrajnie niskiej (od -25°C), jak i wysokiej (do +43°C) temperaturze otoczenia. Q-ton pokrywa zapotrzebowanie na ciepłą wodę użytkową oraz wodę technologiczną w szerokim zakresie wydajności. Wysoka efektywność energetyczna przekłada się na niskie zużycie energii elektrycznej oraz ochronę środowiska.

Dlaczego Q – ton?

Obraz3

Obie pompy ciepła dostępne są w naszej ofercie:

Pompy ciepła Hydrolution

Pompa Q - ton

Zapraszmy do kontaktu!


Termomedia.pl tel. 690 42 68 68, e-mail: info@termomedia.pl

Dostarczamy na terenie całego kraju, montujemy w regionie Kołobrzeg, Koszalin, Białogard, Gryfice