Kamila logo

SolarEdge udoskonala linie produktów!

solarEdge

SolarEdge udoskonala linie produktów oraz aktualizuje zasady projektowania. Taką strategiczną decyzję dotyczącą produktów ogłoszono w kwietniu 2024. 

 Dla zapewnienia najwyższej jakości w swoich dziedzinach SolarEdge wprowadził znaczne rozróżnienie pomiędzy ofertą komercyjną i ofertą dla domów. 

Oferowane unikalne funkcje i pakiety oprogramowania do każdej linii produktów zapewnić ma dopasowanie do konkretnych potrzeb.

Aktualizacja oferty obejmuje:

  • Zaktualizowana oferta rozwiązań dla domu SolarEdge Home, w tym dwa dodatkowe falowniki trójfazowe do dużych instalacji
  • Zaktualizowana oferta rozwiązań komercyjnych SolarEdge, w tym nowy dodatek w postaci magazynu energii on-grid.

W związku ze zmianami zaktualizowany zostanie SolarEdge Designer. Aktualizacja wprowadzona zostanie do 1 maja 2024, a nowy segment „Project Design” będzie pomocny w tworzeniu projektów, które będą zgodne z najnowszymi zasadami projektowania SolarEdge.

Należy pamiętać, że nowe zasady projektowania zawarte w tej aktualizacji mają zastosowanie do wszystkich systemów zaprojektowanych po dacie tej aktualizacji. Przewidziany jest okres przejściowy do 30 września 2024 roku.

Zaktualizowana oferta SolarEdge Home – dla domu

System dla domu, to instalacja, która znajduje się w obiekcie mieszkalnym, zastosowano proporcję 1 moduł : 1 optymalizator mocy oraz w którym odebrano pakiet oprogramowania sprzętowego dla budynków mieszkalnych

Co się zmieniło?

Z pewnością w ofercie SolarEdge Home znajdą Państwo najnowsze produkty – falowniki SolarEdge SE16K oraz SE17K. Obecną ofertę falowników rozszerzono o modele większej mocy, które również zapewniają dotychczasową łatwość instalacji, elastyczność w zakresie projektu oraz wbudowane funkcje bezpieczeństwa.

Zaktualizowana oferta komercyjna SolarEdge Home

komercyjna ogferta

System komercyjny, to instalacja, która znajduje się w obiekcie komercyjnym, zastosowana została w niej proporcja 2 moduły : 1 optymalizator mocy oraz odebrany został pakiet oprogramowania sprzętowego przeznaczony dla instalacji komercyjnych.

Co się zmieniło?

Do komercyjnej oferty SolarEdge dodano magazyn energii SolarEdge Home 48V – przeznaczony do magazynowania energii w instalacjach on – grid.

Wszystkie zmiany zostaną zastosowane w następujących wersjach oprogramowania sprzętowego:

  • Instalacje dla domu : 4.20.32 (już wdrożona)
  • Commercial bundle: 4.20.514 (wdrożona 16 kwietnia)

W przypadku systemów zakupionych i zainstalowanych przed 30 września 2024 r., które mogą nie być zgodne z nową koncepcją produktów, zapewniamy, że będą one nadal objęte naszym dedykowanym wsparciem, serwisem i gwarancją.

Aktualizacja oprogramowania dla domu

Aktualizacja oprogramowania systemów komercyjnych

Zapraszmy do kontaktu - jesteśmy do Państwa dyspozycji!


Termomedia.pl tel. 690 42 68 68, e-mail: info@termomedia.pl

Dostarczamy na terenie całego kraju, montujemy w regionie Kołobrzeg, Koszalin, Białogard, Gryfice