Kamila logo

Ładowarka EV SolarEdge

Jedź w stronę słońca z ładowarką EV SolarEdge!

Ładowarka EV SolarEdge! ŁaŁadowarka elektrycznadowanie samochodu elektrycznego wymaga dużych pokładów energii i może to stanowić w warunkach domowych nawet połowę rachunku za prąd. Ładowanie pojazdu energią pochodzącą z systemu SolarEdge zmniejszamy miesięczne wydatki na energię elektryczną i wykorzystujemy potencjał z inwestycji w energie słoneczną.

Ładowarka EV SolarEdge jest integralną częścią systemu SolarEdge Home o którym pisaliśmy już w poprzednim artykule.Ładowarka_EV_SolarEdge.png

Ekosystem słoneczny SolarEdge oprócz oszczędzania pieniędzy daje możliwość osiągnięcia optymalnego bilansu zużycia energii w domu. Cały ekosystem energetyczny można obserwować i dostosowywać w czasie rzeczywisty dzięki aplikacji mySolarEdge. Ładowarka SolarEdge pasuje do wszystkich modeli pojazdów elektrycznych.

 

Ładowarka SolarEdge w domu pomoże uniknąć Ci kolejek przy korzystaniu z zewnętrznych źródeł zasilania. Za pomocą aplikacji można zdalnie aktywować ładowanie i zaplanować ładowanie z sieci według najniższych stawek. Niewątpliwą korzyścią jest również wykorzystanie nadmiaru energii słonecznej do ładowania ze 100% odnawialnych źródeł energii. Aplikacja może również wygenerować i wysłać raporty w celu zwrotu kosztów od pracodawcy. Raporty są zgodne z unijnymi standardami MOD – meeting, które to wymagane są przez niektóre firmy przy ubieganiu się o zwrot.

aplikacja SolarEdge

Po zdefiniowaniu ładowarki do samochodów elektrycznych jako urządzenia niezbędna w ekosystemie elektrycznym SolarEdge Home można ładować pojazd nawet wówczas, gdy sieć energetyczna ma awarię skutkującą przerwą w dostawie prądu. Dzięki własnej ładowarce EV SolarEdge możecie Państwo w pełni kontrolować ładowanie pojazdów, wybierając czas ładowania pojazdu odpowiadający niższym stawką za energię lub korzystac z magazynu energii, a mając ją na wyposażeniu są Państwi niezależni. Ładowarka EV SolarEdge objęta jest 3 – letnią gwarancją, więc nie trzeba martwić się o ewentualne usterki urządzenia.

SolarEdge Home, to inteligentny, spersonalizowany system zarządzanie energią zarówno w dzień, jak i w nocy. Steruje on i optymalizuje wytworzenie energii, a także zarządza jej zużyciem, magazynowaniem i utrzymaniem zasilania awaryjego. SolarEdge Home, to zarządzanie wszystkimi posiadanym przez Państwa urządzeniami marki Solaredge w jednym Miejscu (optymalizatory mocy, falowniki Solaredge Hib i Wave, magazyny energii). Wszystko odnywa się za pomoca prostej i intuicyjnej aplikacji! Dzięki ekosystemowi Solaredge właściciele domów mogą znacznie zminimalizować rachunki za energię elektryczną. Więcej o systemie SolarEdge Home możecie Państwo przeczytać w artykule.

SolarEdge Home


Termomedia.pl tel. 690 42 68 68, e-mail: info@termomedia.pl

Dostarczamy na terenie całego kraju, montujemy w regionie Kołobrzeg, Koszalin, Białogard, Gryfice