Mariusz Ławro logo

Dostawa i montaż przydomowych turbin wiatrowych

REKLAMA turbiny 2 maleChciałbyś zredukować koszty energii elektrycznej, przyczynić się do ochrony środowiska, a jednocześnie cieszyć się niezależnością energetyczną w swoim własnym domu? Firma Termomedia ma dla Ciebie idealne rozwiązanie – oferujemy kompleksowy montaż przydomowych turbin wiatrowych, które pozwolą Ci czerpać energię z natury!

Nasza oferta obejmuje:

  1. Doradztwo w wyborze odpowiedniej turbiny:

Nasz zespół specjalistów pomoże Ci wybrać model turbiny idealnie dostosowany do warunków środowiskowych Twojego regionu oraz indywidualnych potrzeb energetycznych.

  1. Ocenę warunków środowiskowych:

Przeprowadzimy dokładną analizę wiatru, kierunku i ewentualnych przeszkód, aby zoptymalizować miejsce montażu dla osiągnięcia maksymalnej efektywności.

  1. Przygotowanie solidnej podstawy:

Zapewnimy profesjonalne przygotowanie podstawy konsrukcyjnej, gwarantując stabilność i bezpieczeństwo montażu.

  1. Montaż turbiny z użyciem specjalistycznego sprzętu:

Nasze zespoły montażowe zainstalują turbinę zgodnie z najwyższymi standardami, korzystając z najnowocześniejszego sprzętu.

  1. Połączenie z instalacją elektryczną:

Nasi wykwalifikowani elektrycy skonfigurują połączenie turbiny z instalacją elektryczną domu, gwarantując efektywne przetwarzanie energii wiatrowej na energię elektryczną.

  1. Monitoring i konserwacja:

Oferujemy usługi monitorowania oraz regularnej konserwacji, aby zapewnić nieprzerwane funkcjonowanie turbiny i zminimalizować ryzyko awarii.

  1. Dokumentacja i formalności:

W razie potrzeby opracujemy niezbędną dokumentację oraz dokonamy zgłoszenia przyłączenia instalacji do operatora energetycznego w Twoim regionie.

Poziome turbiny wiatrowe FALCON SILENCE

Falcon Silence  to seria poziomych turbin wiatrowych charakteryzujących się wyjątkowo niskim poziomem hałasu. Ich praca, przy średnim wietrze, nie przekracza głośności mowy ludzkiej. Do produkcji prądu zastosowano wysokowydajny, trzyfazowy generator magnetyczny. Turbiny Falcon produkowane są w jednej z największych fabryk turbin wiatrowych na świecie a ponad 15-letnie doświadczenie producenta pozwoliło na zaoferowanie urządzeń w najnowszej technologii i o najwyższej jakości.

Turbiny tej serii, dzięki długim i perfekcyjnie wyprofilowanym skrzydłom, szybko wchodzą na właściwe obroty pracy. Cechują się też  bardzo solidnym wykonaniem, co gwarantuje maksymalną wydajność turbiny na wiele lat-  tak skonstruowany generator  utrzyma niezmienione wszystkie parametry pracy przez co najmniej 20 lat. Turbiny Falcon Silence to produkt idealnie dopasowany do polskich warunków wiatrowych.

 

tabela.png

 

falcon_ongrid.png

Falownik Falcon system On Grid - opis

Falowniki Falcon (On-Grid) z wbudowanym kontrolerem przeznaczone są do współpracy z małymi elektrowniami wiatrowymi opartymi na generatorach synchronicznych z magnesami trwałymi.  Inwertery  te umożliwiają przesyłanie energii uzyskanej z elektrowni wiatrowych do sieci elektrycznej w układzie On-Grid.  Inwertery działają w pełni autonomicznie. Urządzenia te zostały zaprogramowane zgodnie z charakterystyką pracy poszczególnych modeli turbin wiatrowych Falcon Silence.

falownik_falcon.png

Cennik urządzeń bez kosztów montażu

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

tel. 690 42 68 68

@: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Termomedia.pl tel. 690 42 68 68, e-mail: info@termomedia.pl

Dostarczamy na terenie całego kraju, montujemy w regionie Kołobrzeg, Koszalin, Białogard, Gryfice