Usługi audytorskie

Charakterystyka energetyczna budynków

dpe etiquette energie aOferujemy skorzystanie z usług naszego audytora energetycznego, który wykona świadectwa charakterystyki energetycznej dla budynków jedno i wielorodzinnych oraz instytucji użyteczności publicznej. Sporządzi również dokumentację w celu pozyskania środków np. na termomodernizację – audyt energetyczny, remontowy i poprawy efektywności energetycznej. Audytor jest zarejestrowany w ministerialnym rejestrze osób uprawnionych do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków, natomiast same obliczenia wykonywane są za pomocą licencjonowanego programu komputerowego Arcadia TermoCAD PRO 7.

Termiczny obraz faktów - nowa usługa

camera functions 2Usługa jest wykonywana profesjonalna kamerą termowizyjną Bosch GTC 400 C Professional, służącą do wizualizacji temperatur oraz umożliwiającą szybkie przetwarzanie danych dzięki aplikacji i funkcji WiFi. Termografia to niezawodny sposób zapoznania się z istniejącymi warunkami – dostarcza faktów. Szczególne funkcje to:

  • rejestracja obrazu rzeczywistego z wykonanym pomiarem. Narzędzie mierzy temperaturę powierzchni obiektów i wyświetla ją w formie obrazu termicznego. Zapewnia to przejrzysty i łatwy w interpretacji podgląd rozkładu ciepła i różnic temperatur.