Ferroli

[produkty]

Ferroli - producent kotłów centralnego ogrzewania, podgrzewaczy wody i zbiorników na wodę

FERROLI Poland Sp. z o.o. powstała w 1997 jako filia międzynarodowego koncernu GRUPPO FERROLI. W Polsce zajmujemy się sprzedażą, serwisem i doradztwem technicznym dotyczącym produktów wytwarzanych w firmach należących do koncernu Ferroli.

W ofercie znajdziecie Państwo:
- grzejniki
- domowe kotły centralnego ogrzewania
- podgrzewacze wody (elektryczne pojemnościowe podgrzewacze wody, podgrzewacze gazowe, termy grzewcze)
- przemysłowe kotły centralnego ogrzewania (wodne, parowe i diatermiczne)
- automatyka


ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

    HANDEL
    Działalność handlowa Ferroli Poland prowadzona jest poprzez sieć Autoryzowanych Partnerów rozmieszczonych na terytorium całej Polski.
    Nasi partnerzy to wyselekcjonowana grupa profesjonalnych firm, które od lat zajmują się dystrybucją nowoczesnych urządzeń techniki grzewczej.
    Dział handlowy prowadzi w ciągu całego roku cykle prezentacji i szkoleń, na których można zapoznać się z naszymi produktami.

    SERWIS
    Urządzenia oferowane na rynku polskim posiadają w swoim zapleczu szeroką sieć serwisową.
    Na terenie całego kraju działa sieć serwisowa służąca pomocą informacyjną i usługową w zakresie serwisowania urządzeń na każdym etapie eksploatacji. Posiada on  magazyn części zamiennych dla wszystkich oferowanych wyrobów firmy Ferroli. 

   

DORADZTWO TECHNICZNE
    Dział Techniczny Ferroli Poland zapewnia fachową i bezpłatną pomoc wszystkim obecnym i przyszłym klientom. Piece co są szczególną domeną firmy Ferroli

Dla osób zainteresowanych produktami Ferroli z okolic Kołobrzegu, Koszalina i Białogardu i Gryfic proponujemy bezpośrednie doradztwo u klienta, więcej w dziale kontakt.

Piece co Ferroli dostępne w naszej ofercie